powrót
Witam. Wielu z Was mnie zna z bloga artysto-tworz-nie-gadaj. Miał zostać on reaktywowany, ale po wielu dniach spisywania wszystkich za i przeciw uznałam iż zacznę prowadzić nowy blog. Tematyka została ta sama. Będę się tutaj dzielić z Wami moimi przemyśleniami, chwilami spędzonymi z rodziną, będę tutaj prezentować swoje pracę jak i krótkie opowieści do których tworzę ilustracje.
Czym jest dla mnie pisanie bloga. Jest to chwila, w której mogę przelać na wirtualny papier wszystko co mi w duszy gra, pokazać czym się zajmuje. Co dzieje się w moim małym malarskim świecie, ale także prywatnie , co jest dla mnie najważniejsze, zaprezentować mój sposób jak można cieszyć się z małych rzeczy, które sprawiają iż nasz świat staje się wyjątkowym. Czerpać z niego każdy uśmiech, każdą przyjemność, cieszyć się życiem. Każdy z nas jest inny, ma swój świat, swoje myśli, swoje przyzwyczajenia. Wspaniale jest poznawać nowe osoby, wkraczać w ich świat, uczyć się czegoś nowego. Być przy nich w każdym momencie życia.
Bycie sobą w tym morzu internetowych przyjaciół jest czymś pięknym wyjątkowym, mam nadzieję że zechcecie mi w tym towarzyszyć.

Komentarze
Prześlij komentarz